Doprava pro ČR zdarma při nákupu nad 5000 Kč a pro SR od 197 EUR.

Album na pivní tácky - pivní podtácky

Ve sběratelství se meze rozhodně nekladou. Je to vášeň jejímž předmětem může být skutečně cokoli a pivní tácky či přesněji pivní podtácky jsou toho zdárným příkladem. V "pivní" kultuře České republiky navíc nijak neobvyklým. Pivní podtácky se zde prostě sbírají, hodnotí se jejich zachovalost, handlují se, směňují a dokonce se objevují i na aukcích a sběratelé jsou ochotni zaplati za pivní tácek z první republiky (samozřejmě v dobré zachovalosti) nemalé peníze, tj. i tisíce korun. Kdosi ze sběratelů žertoval, že na váhu mají větší cenu než zlato :).

Pokud se pro sbírání pivních podtácků rozhodnete, nebo dokonce již sbíráte, mohla by se vám hodit album z naší nabídky: Album GRANDE na 90 pivních tácků (včetně 15 listů)

 Album je dodáváno s 15 albovými listy Grande na pivní tácky po 6 kapsách, tj. celkem je album na 90 pivních tácků. Každý albový list obsahuje 6 kapes ozměru 106x98 mm. Do alba lze dokoupit další albové listy na pivní tácky. Maximální kapacita je 20 albovýh listů, tj. celkově lze uložit 120 pivních podtácků. Albové listy pro 4 kroužkovou mechniku. Celkové rozměry alba jsou: 290x325 mm.

album na pivni podtacky pivni tacky

 Album GRANDE na 90 pivních tácků (včetně 15 listů).

 

Pivní_tácek_podtacek_pivovaru_Svijany

Autor: Vgerlich – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0