Vážení zákazníci, od 20.02. do cca 10.03. 2024 je eshop ze zdravotních důvodů (rehabilitace) zcela zavřený bez možností objednávání zboží. Objednávky uskutečněné do 20.2. budou vyřízeny nejpozdějí do 22.02.2024. Děkujeme za pochopení.

Album na pivní tácky - pivní podtácky

Ve sběratelství se meze rozhodně nekladou. Je to vášeň jejímž předmětem může být skutečně cokoli a pivní tácky či přesněji pivní podtácky jsou toho zdárným příkladem. V "pivní" kultuře České republiky navíc nijak neobvyklým. Pivní podtácky se zde prostě sbírají, hodnotí se jejich zachovalost, handlují se, směňují a dokonce se objevují i na aukcích a sběratelé jsou ochotni zaplati za pivní tácek z první republiky (samozřejmě v dobré zachovalosti) nemalé peníze, tj. i tisíce korun. Kdosi ze sběratelů žertoval, že na váhu mají větší cenu než zlato :).

Pokud se pro sbírání pivních podtácků rozhodnete, nebo dokonce již sbíráte, mohla by se vám hodit album z naší nabídky: Album GRANDE na 90 pivních tácků (včetně 15 listů)

 Album je dodáváno s 15 albovými listy Grande na pivní tácky po 6 kapsách, tj. celkem je album na 90 pivních tácků. Každý albový list obsahuje 6 kapes ozměru 106x98 mm. Do alba lze dokoupit další albové listy na pivní tácky. Maximální kapacita je 20 albovýh listů, tj. celkově lze uložit 120 pivních podtácků. Albové listy pro 4 kroužkovou mechniku. Celkové rozměry alba jsou: 290x325 mm.

album na pivni podtacky pivni tacky

 Album GRANDE na 90 pivních tácků (včetně 15 listů).

 

Pivní_tácek_podtacek_pivovaru_Svijany

Autor: Vgerlich – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0