Doprava pro ČR zdarma při nákupu nad 5000 Kč a pro SR od 197 EUR.

Alba na mince (album na mince)

Album na mince, také nazývané mincovní album, jsou desky se silnou kroužkovou mechanikou navržené speciálně pro uložení a ochranu mincí. Tato alba jsou užitečná pro sběratele mincí a mají několik výhod:

  1. Organizace: Album na mince vám umožní udržovat vaši sbírku mincí organizovanou. Můžete mít přehled o tom, které mince máte a které chybí.
  2. Ochrana: Kvalitní mincovní album poskytuje ochranu mincím před poškozením. Mince jsou uzavřeny v plastových nebo průhledných kapsách, které zabraňují fyzickému kontaktu a snižují riziko poškrábání nebo opotřebení.
  3. Vzhled: Albumy na mince jsou často esteticky příjemné a mají atraktivní design. To může zvýšit vizuální atraktivitu vaší sbírky a udělat z ní jednotný celkový dojem.
  4. Zobrazování: Díky transparentním kapsám můžete mince snadno prohlížet bez nutnosti je vyndávat. To usnadňuje důkladnou kontrolu stavu mincí a detailní prohlížení jejich designu.
  5. Přenosnost: Albumy jsou obvykle kompaktní a snadno přenosné. Můžete si je vzít s sebou na sběratelské akce, výstavy nebo kdekoliv jinde, kde byste chtěli prezentovat svou sbírku.
  6. Historická hodnota: Některá mincovní alba mají také historickou hodnotu. Starší mincovní albumy mohou být samy o sobě sběratelskými kousky.


Pokud jste sběratelem mincí, album na mince může být skvělým způsobem, jak uchovat, ochránit a prezentovat vaši sbírku. Existuje mnoho různých typů mincovních listů i samotných alb, takže si můžete vybrat takový, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu.

 
147
114911471149
Značky
Barva alba:
Kapacita alba:
Ochranná kazeta:
Počet listů v albu:
Povrch alba:
Úložný systém:

Stránka 1 z 4 - 93 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 93 položek celkem